Privātuma politika

Mēs, Soundium, ļoti nopietni uztveram jūsu konfidencialitāti un sakarā ar to, apņemamies būt pārredzami kā izmantojam jūsu informāciju. Mēs pilnībā novērtējam un saprotam datu aizsardzības nopietnību un drošību internetā.

Šī Privātuma politika ir daļa no Soundium lietošanas noteikumiem. Tajā ir paskaidrots, kā tiek apstrādāta jūsu personiskā informācija:

 • kādu informāciju mēs saņemam, kad izmantojat Soundium mājas lapu un kad
 • sazinaties ar mums
 • kā mēs izmantojam jūsu informāciju
 • kā mēs dalāmies ar jūsu informāciju
 • cik ilgi un kā mēs glabājam jūsu informāciju
 • mūsu pieeja slepenai personiskai informācijai
 • kā varat pārvaldīt savu informāciju
 • kā mēs paziņojam par izmaiņām Privātuma politikā.

Visi jautājumi, komentāri un ieteikumi saistībā ar Privātuma politiku jāsūta uz [email protected].

Par mums

Šo mājas lapu pārvalda IU Soundium. Piemērojamo datu aizsardzības tiesību aktu, tostarp ES Vispārējās Datu Aizsardzības Regulas (GDPR) (ar grozījumiem vai aizstāšanu), pārvaldītājs un atbildīgais par personiskās informācijas ievākšanu mājas lapā vai pa tālruni / e-pastu ir Soundium.

Kā tiek apkopota jūsu informācija?

1. Informācija tiek apkopota, Soundium pārlūkošanas laikā

Mēs ievācam jūsu sniegto personisko informāciju, kad:

 • izveidojat kontu mūsu mājas lapā;
 • izveidojat pasūtījumu mūsu mājas lapā;
 • atstājiet atsauksmi mūsu vietnē vai piedalieties notiekošajās aptaujās;
 • abonējiet mūsu jaunumus.

Mēs arī automātiski apkopojam noteiktu informāciju, brīdī kad apmeklējat mūsu vietni, it īpaši:

 • tiklīdz jūs piekļūstat mūsu vietnei, mēs izmantojam "sīkdatnes", lai atvieglotu mūsu vietnes izmantošanu. Šīs sīkdatnes ieraksta datus par pārlūkotajām lapām un aktivitātēm. Sīkāka informācija par mūsu sīkdatņu izmantošanu ir izklāstīta tālāk šajā politikā;
 • mēs piefiksējam informāciju par ierīces veidu, kuru izmantojāt, lai apmeklētu mūsu vietni, jūsu ierīces iestatījumus un dažādu sistēmas kļūdu cēloni. Jūsu ierīces ražotājam vai operētājsistēmas pakalpojumu sniedzējam ir sīkāka informācija par to, kāda informācija ir pieejama jūsu ierīcē.

2. Informācija, ko mēs ievācam, mūsu saziņas laikā

Brīžos, kad jūs sazināties ar mums pa tālruni, e-pastu vai izmantojot sociālo mediju platformas, jūsu personisko informāciju iegūstam tikai tad, ja ir saņemta jūsu verbāla vai rakstiska piekrišana.

Kā mēs izmantojam jūsu informāciju?

Mēs izmantosim jūsu informāciju šādos veidos:

1. Lai izpildītu līgumu starp jums un mums:

 • jūsu konta izveidei mūsu mājas lapā, ja jūs izvēlēsities pieteikties tam;
 • katra pasūtījuma, kuru veiksiet pie mums izpildei;
 • jūsu maksājumu iekasēšanai;
 • rēķina izsniegšanai.

2. Ja mums ir likumīgas intereses izmantot jūsu personisko informāciju:

 • pārvaldīt un uzraudzīt mūsu mājas lapu, tostarp nodrošināt jums efektīvāko satura sniegšanu, atbilstoši jums un izmantojamai ierīcei, lai jūs varētu izmantot visas interaktīvās funkcijas, kad vien to izvēlaties;
 • analizēt jūsu sniegtās atsauksmes par mūsu pakalpojumiem un uzlabot mūsu pakalpojumus.

3. Ja esat iesniedzis savu piekrišanu sīkdatņu izmantošanai:

 • lai atgādinātu, ka jūsu grozā atrodas preces vai darījums ir nepilnīgs (tas tiek reģistrēts, izmantojot sīkdatņu failu, sīkāka informācija par sīkdatņu lietošanu ir norādīta tālāk).

4. Ja esat piekritis saņemt mūsu mārketinga informāciju, mēs jūsu informāciju varam izmantot šādos veidos:

 • mēs apstrādāsim jūsu iepriekšējo darījumu datus un sazināsimies ar jums pa e-pastu, kurā būs informācija par precēm un pakalpojumiem, kuri ir līdzīgi iegādātajiem izstrādājumiem (jāpiemin, mēs nekad neuzglabājam jūsu maksājumu informāciju).
 • Jums ir iespēja atteikties no mūsu jaunumiem, izmantojot saiti, kas atrodas katra informatīvā ziņojuma, kuru mēs jums nosūtam, apakšā.

Kā mēs dalāmies ar jūsu informāciju?

Jūsu informāciju mēs nododam saviem galvenajiem pakalpojumu sniedzējiem un trešo personu platformām, kā to prasa mūsu bizness; piemēram, Ltd DPD Lietuva, kas nodrošina preču piegādi, Braintree, kas piedāvā krāpšanas noteikšanas pakalpojumus un kredītriska samazināšanas pārbaudes, kā arī tādām trešajām personām, kuras mēs iesaistām IT sistēmu atbalsta sniegšanā.

Ja vēlaties iesniegt savu atsauksmi par saņemtajiem pakalpojumiem, jūsu informāciju nodosim Yotpo, trešās personas atsauksmju platforma, kas apkopo saņemto pakalpojumu atsauksmes, kuras mēs izmantojam, lai uzlabotu mūsu klientu apkalpošanu.

Jūsu informāciju var apstrādāt trešā persona, lai saglabātu mūsu mājas lapas un datubāzes funkcionalitāti.

Gadījumā, ja jūs pievienojat preces savam grozam, bet neveicat pasūtījumu, mūsu atteikšanās no groza partneris automātiski nosūtīs jums e-pastu, lai atgādinātu, ka jūsu grozā ir palikušas preces.

Mēs izmantojam arī Google, Facebook, Instagram un citu līdzīgu sociālo mediju platformu piedāvātos pakalpojumus, lai labāk pielāgotu mūsu mārketinga darbības, kā arī mērķtiecīgās reklāmas uzstādīšanai. Šī procesa ietvaros daži personas dati, piemēram, jūsu e-pasta adrese, tiek sniegti attiecīgajai trešai pusei, taču drošības nolūkos šie dati pirms to koplietošanas tiek mainīti. “Hašings” ir identitātes maskēšanas vai pseidonimizācijas process, kas nozīmē, ka mēs neatklājam jūsu e-pastu, tomēr atļaujam saistīt jūsu sociālos medijus ar mūsu mājas lapu. Jūsu personīgā informācija var tikt nosūtīta uz valstīm ārpus EEZ, tostarp Amerikas Savienotajām Valstīm.

Sīkdatnes

1. Gardi? Ne gluži:

Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kurus jūsu datorā ievieto vietnes, kuras apmeklējat. Sīkdatnes, kuras mēs izmantojam, ir unikālas jūsu Whistles kontam. Sīkdatnes nesniedz mums informāciju par to, kas jūs esat, tomēr tie ļauj mums atpazīt jūsu ierīci un atcerēties jūsu preferences vai darbības, ja esat pieņēmis sīkdatņu politiku.

Šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas arī tādas tehnoloģijas kā pikseļi. Šīs tehnoloģijas jūsu pārlūkprogrammā vai ierīcē saglabā informāciju, izmantojot vietējos koplietotos objektus vai vietējo krātuvi.

2. Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas

Tiklīdz jūs piekļūstat vietnei, mēs izmantojam sīkdatnes, lai izveidotu jums patīkamu un ērtu tiešsaistes iepirkšanās pieredzi. Šie ir galvenie sīkfailu veidi, kurus mēs izmantojam un kāpēc mēs tos izmantojam:

 • obligāti nepieciešamās sīkdatnes - šīs sīkdatnes ir nepieciešamas mūsu mājas lapas darbībai. Piemēram, tās ļaus jums pārvietoties pa mājas lapu, pievienot vienumus iepirkumu grozam un tos iegādāties;
 • vietnes analītika - lai novērtētu un analizētu, kā klienti izmanto mūsu vietni un reaģē uz mārketingu, lai uzlabotu jūsu iepirkšanās pieredzi un uzlabotu mūsu tīmekļa vietnes vispārējo funkcionalitāti;
 • klienta vēlmes - lai uzlabotu iepirkšanās pieredzi, ietaupot laiku, veicot pirkumu. Piemēram, mēs varam izmantot sīkdatnes, lai saglabātu jūsu pieslēgšanās informāciju, kā rezultātā jums nevajadzēs to ievadīt katru reizi, kad apmeklējat mūsu mājas lapu;
 • mērķauditorijas atlase vai reklāma - šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai uzlabotu jūsu tiešsaistes pieredzi un sniegtu jums atbilstošu saturu, kā noteikts šajā konfidencialitātes politikā, piemēram, reklāmas vai aizmirstu iepirkuma grozu e-pasta ziņojumi. Šādas sīkdatnes palīdz mums noteikt mūsu mārketinga kampaņu efektivitāti. Šīs sīkdatnes varam izvietot mēs vai trešās personas (skatiet tālāk sadaļu "Reklāmas sīkdatnes").

3. Reklāmas sīkdatnes

Mēs sadarbojamies ar trešajām personām, tostarp Facebook, kuras var izmantot sīkdatnes, tīmekļa bāksignālus un citas uzglabāšanas tehnoloģijas, lai ievāktu un saņemtu informāciju no mūsu mājas lapas un citviet internetā, lai izmantotu to, mērījumu pakalpojumu sniegšanai un mērķtiecīgajai reklāmai. Šo rīku izmantošana mums var pastāstīt, kad apmeklējāt mūsu vietni, apmeklētās lapas un saites, kuras jūs izmantojāt. Šī informācija izmanta, lai reklāma tiktu piemērota jūsu interesēm. Personas, kas ievieto šīs sīkdatnes, var izmantot ievākto informāciju saskaņā ar savām konfidencialitātes politikām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, ja jūs bloķēsiet trešo pušu rīkus, jūs joprojām redzēsiet reklāmas, taču tās netiks pielāgotas jūsu interesēm.

4. Sīkdatņu kontrole

Iepriekš aprakstītās sīkdatnes var būt vai "sesijas sīkdatnes", kas nozīmē, ka tām ir pagaidu raksturs, un tās tiek automātiski izdzēstas no datora vai ierīces, kad aizverat pārlūkprogrammu, vai arī tās var būt "noturīgās sīkdatnesi", kas ilgst līdz to derīguma termiņa beigām vai kamēr jūs, vai pārlūkprogramma tos dzēš. Saskaņā ar likumu mums ir jāsaņ jūsu atļauja, pirms datorā tiek uzglabātas sesijas sīkdatnes. Ja izvēlaties bloķēt vai dzēst sīkdatnes, vai līdzīgas tehnoloģijas, kas tiek izmantotas mūsu mājas lapā, tas var veicināt nepilnīgu vietnes izmantošanu vai tās darbības apturēšanu. Jūs varat atteikties pieņemt sīkdatnes, mainot iestatījumus interneta pārlūkā. Parasti to var izdarīt, apmeklējot pārlūka izvēlni "Iestatījumi".

Izmaiņas šajā Privātuma politikā

Šī Privātuma politika pēdējo reizi tika atjaunināta 25. maijā.

Mēs ik pa laikam varam veikt izmaiņas Privātuma politikā. Veicot izmaiņas, mēs jums par to paziņosim, nomainot datumu šīs politikas apakšdaļā, un, ja izmaiņas ir nozīmīgas, mēs varam izsūtīt jums papildu paziņojumu, piemēram, pievienojot paziņojumu mājas lapas šakumlapā vai nosūtot jums e-pastu ar atjauninājumiem.

Lūdzu, regulāri pārbaudiet šo konfidencialitātes politiku, lai uzzinātu par mūsu informācijas praksi un veidiem, kā jūs varat palīdzēt aizsargāt savu privātumu.