Privātuma politika

Soundium.lv rūp Jūsu privātās informācijas aizsardzība. Tāpēc soundium.lv apkopos un izmantos informāciju tikai šajā dokumentā norādītajos veidos.


1. Informācijas apkopošana

Iepērkoties mūsu mājas lapā, soundium.lv apkopo šādu personīgo informāciju: Jūsu vārdu un uzvārdu, kompānijas nosaukumu, e-pastu, adresi (ielu, pilsētu un valsti), kā arī telefona numuru.

No mājas lapas mēs apkopojam šādu informāciju: klikšķstraumes izsekošanu statistikai, pārlūkprogrammas nosaukumu un datora veidu, pēdējo apmeklēto mājas lapu pirms soundium.lv izmantošanas, aktivitāti šajā vietnē, apmeklētās lapas un lejuplādētos datus, mājas lapas apmeklējuma datumu, laiku un ilgumu, izmantotos atslēgvārdus meklētājprogrammā, lai atrastu šo mājas lapu un/vai apmeklētāja IP adresi.


2. Informācijas izmantošana

Soundium.lv apkopotā informācija tiks izmantota saskaņā ar šajā dokumentā minētajiem noteikumiem:

  • Apkopotā informācija tiks izmantota Jūsu pasūtījumu apstiprināšanai un izsekošanai, reģistrācijai, statistikas analīzei, kā arī informācijas nodrošināšanai no un par soundium.lv.
  • Lietotāji, kas mums sniedz informāciju, var dažkārt saņemt e-pasta ziņas par pakalpojumiem, kā arī papildus paziņojumus par mūsu produktiem un īpašiem piedāvājumiem. Respektējot mūsu klientu tiesības uz privātumu, mēs piedāvājam izvēli atteikties no šāda saziņas veida.
  • Mūsu mājas lapā apkopotā informācija var tikt izmantota, lai izveidotu uz pārlūkošanas vai iepirkšanās vēstures balstītus klientu profilus. Mēs varam papildināt mūsu mājas lapā savākto informāciju ar datiem no citiem avotiem, piemēram, kredītvēsturi, lai autorizētu pirkumus.
  • Konkrētos gadījumos mēs paturam iespēju nodot informāciju atsevišķām trešām pusēm, ieskaitot kredītkaršu apstrādes un produktu piegādes kompānijas. Šīs trešās puses izmantos informāciju tikai un vienīgi, lai nodrošinātu paredzētos pakalpojumus.
  • Dažkārt mēs piedāvājam saites uz citām tīmekļa vietnēm. Lūdzu ņemiet vērā, ka, klikšķinot uz šīm saitēm, Jums jāiepazīstas ar šo kompāniju politiku attiecībā uz privātās informācijas aizsardzību, jo to pieņemtie standarti var atšķirties.
  • Mūsu mājas lapa piedāvā blogus un forumus. Lūdzu, ņemiet vērā, ka jebkāda informācija, kas tiek publiskota šajās lapās, ir publiski pieejama. soundium.lv neuzņemas atbildību par šajos forumos ievietoto informāciju.
  • Gadījumā, ja mūsu informācijas apkopošanas un izmantošanas politikā tiks veiktas izmaiņas, mēs Jums savlaicīgi par to paziņosim pa e-pastu.


3. Problēmu risināšana

Problēmu gadījumā lietotāji var sazināties ar soundium.lv pa e-pastu [email protected], vai zvanot uz +370 684 19909. Mēs apņemamies atrisināt radušās problēmas 30 dienu laikā pēc sākotnējā paziņojuma saņemšanas.


4. Datu uzglabāšana un drošība

Lai gan jebkāda informācija, ko Jūs izpaužat internetā, nevar būt pilnīgi droša, soundium.lv izmanto augsta sarežģītības līmeņa šifrēšanas un autentifikācijas rīkus, kas nodrošina Jūsu personīgās informācijas drošību mūsu mājas lapā. Mēs ik dienas darām visu iespējamo, lai aizsargātu Jūsu personīgo informāciju.