Sonos -20%  Sennheiser -20%  Audio Technica -10%  Pioneer Dāvanas  Rode Dāvanas

Par mums

Soundium.lv ir interneta veikals, kas strādā no Viļņas, Lietuvā. Kopš 2014. gada mēs savus pakalpojumus piedāvājam arī klientiem Latvijā.

Visticamāk, Jūs mūs atradāt, meklējot DJ vai studijas aprīkojumu, un Jūs esat nokļuvuši īstajā vietā! Daudzi vietējie DJ, gan profesionāļi,gan producenti amatieri un cilvēki, kas strādā ar skaņu kino jomā, žurnālistikā, radio un podkāstos, iepērkas šeit.

DJ aprīkojums
Jums vienkārši jāzina, ar ko vēlaties sākt un, ja ir kādi jautājumi, mēs uz tiem pilnīgi noteikti atbildēsim. Mēs rūpējamies par visiem DJ:par tiem, kas spēlē uz vinila atskaņotājiem, CD atskaņotājiem un DJ kontrolieriem; mēs pārdodam aparatūru, kas atbalsta Traktor, Serato uncitas DJ programmatūras. Mūsu noliktavā vienmēr uz vietas ir tādaklubu klasika kā Pioneer un Native Instruments, turklāt mēs piedāvājamarī virkni citu stabilu zīmolu, piemēram Reloop (kam esam oficālie izplatītāji Lietuvā), Ortofon, Sennheiser, u.c.. Spied šeit, lainokļūtu DJ aparatūras sadaļā.

Studio aprīkojums
Jūs pēkšņi sapratāt, ka vēlaties producēt savu mūziku? Mēs Jums asistēsim un palīdzēsim izvēlēties piemērotāko aparatūru Jūsu izvēlētajai programmatūrai - mums ir MIDI kontrolieri, klaviatūras, siztezatori, bungmašīnas, turklāt tādi zīmoli kā Korg, Akai vai Novation garantē kvalitāti. Studijas monitori? Veikalā. Skaņu kartes? Veikalā. Focusrite - veikalā, Arturia - veikalā, Ableton - veikalā! Untas vēl nav viss - vairāk studijas aprīkojuma atradīsiet šeit.

Mazs, bet nepieciešams
Runa ir par austiņām, kabeļiem, adatām, ieraksta ierīcēm, jo dažreiztādas lietas vienkārši ir nepieciešamas! Un vai jūs esat aizdomājušies, ka DJ un studijas aparatūrai nepieciešama kārtīga aizsardzība transportējot? Aplūko mūsu piedāvātos UDG produktus - mums veikalā uz vietas vienmēr ir plašs modeļu klāsts un dažādība, jo esam UDG oficiālie izplatītāji Lietuvā.

P.s. Ja viesojaties Viļņā, Lietuvas galvaspilsētā, neaizmirstiet iegriezties mūsu veikalā!