Garantija

Mēs garantējam kvalitāti visām precēm mūsu veikalā. Visām precēm ražotāja garantija ir 36 mēneši – šī perioda laikā visi bojājumi tiks likvidēti bez maksas.


Uzmanību! Garantija nesedz mehāniskus bojājumus (plaisas, skrāpējumus, sadzīves bojājumus, nolietojumu). Garantija nav spēkā bojājumiem, kas izraisīti no uguns vai ūdens, kā arī citos šādos gadījumos: prece ir sabojāta nejauši, tā ir sasista vai saspiesta, vai arī nepareizi lietota vai labota, neievērojot tehniskos un drošības standartus.


Garantijas noteikumi:

  • Garantijas ilgums ir 36 mēneši no iegādes datuma atkarībā no preces.
  • Garantijas laikā ražotājs nodrošina kvalitatīvu preces darbību, ja tā izmantota atbilstīgi lietošanas instrukcijai.
  • Lai prece tiktu pieņemta remontam, tai atbilstīgi garantijai jābūt tīrai, kā arī jāatrodas oriģinālajā iepakojumā un pilnā komplektā.
  • Garantija ir spēkā tikai ar dokumentu, kas apstiprina pirkumu un iekļauj pirkuma datumu, kā arī pārdevēja parakstu / zīmogu.
  • Saskaņā ar garantiju visi defekti tiks likvidēti 40 dienu laikā, sākot no datuma, kad prece ir atgriezta. 
  • Lai likvidētu bojājumus, kas radušies pēc garantijas perioda beigām, tas jārisina ar ražotāju savlaicīgi. Remonta cena ir atkarīga no bojājuma veida.

Jūs varat izmantot DPD piegādes punktus (atrašanās vietas šeit) preču bezmaksas nogādāšanai garantijas remontā vai apmaiņai. Lūdzu, pirms tam rakstiski informējiet mūs uz e-pastu [email protected], un mēs Jums nosūtīsim sūtījuma marķējumu.