Jaunums: Traktor PRO 3

NI ir atgriezušies, un viņi ir BAD. Dīdžejiem nu vajadzētu būt laimīgākiem nekā jebkad agrāk - pēc tam, kad septembrī ieviesa vairākus jaunus DJ kontrollerus, Native Instruments atkal satricināja tirgu ar galveno Traktor DJ programmatūras atjauninājumu - Traktor Pro 3.

4 klāju DJ programmatūrai veikts nopietns kosmētiskais sejas liftings. Atjauninātais lietotāja interfeiss joprojām ir pazīstams no iepriekšējās versijas, taču tagad tas ir gluds un asāks, lai iegūtu lielāku skaidrību, ja sajaucas sarežģītas vides. Bet ne viss ir virspusē un acīm redzams - ir ļoti daudz kas “zem pārsega”.
Elastic 3 algoritms tika ieviests, lai nodrošinātu vienmērīgāku palēninājumu, un tika uzlabots master limiting, lai iegūtu precīzāku kontroli. Tagad vairāk nekā 40 vizuālie efekti papildināti ar 8 jaunu vienfrekvenču mikseri FX, kas ļauj izveidot sarežģītas pārejas un uzkrāt informāciju. Vēl viens skaļš paziņojums ir domāts, lai glaimotu visiem DVS mīļotājiem un švīkātājfaniem - Traktor Scratch tagad ir iekļauts Traktor Pro 3 un ļaus izmantot jebkuru citu skaņas karti papildus visām Traktor Scratch sertificētajām audio saskarnēm un maisītājiem.