Jaunums: Teenage Engineering modulārie sintezatori

Nabagu modulārie - tā uzņēmums apraksta savu jauno produktu līniju. Tā sastāv no trim dažādām šasijām un 15 skaņas moduļiem.

Vieslielākais no sērijas ir Pocket Operator Modular 400, kas vairs neielīdīs jūsu kabatā, taču tas ir pārsteidzošs analogais sintezators. Tas piedāvā trīs oscilatorus, troksni, izlases ģeneratoru, divus envelopes, dives VCA, filtru, mikšeri, skaļruni un 16 soļu sekvenceri. Līdztekus dzeltenajai šasijai jūs saņemat arī 15 kabeļus.

Pocket Operator Modular 170 ir analogais monofoniskais sintezators ar integrētu sekvenceri: šasija, 9 dažādi moduļi un 8 kabeļi - ir komplektā par ļoti draudzīgu cenu.Pocket Operator Modular 16 ir kontroles tastatūra ar programmējamu soļu sekvenceri. Jūs varat to izmantot, lai kontrolētu Modular 400 vai citus moduļu sintezatorus, jo tā nosūta CV, pitch un trigger signālus.Visas trīs šasijas tiek piegādātas izjauktā veidā, kas nozīmē, ka pircējam tās jāsaliek (kas ir jautrs mācību process).Argumenti par to, ka kāds nevēlas sākt mūziku ar moduļiem, jo tie ir dārgi, vairs nav derīgi.