Jaunums: Technics SL-1210MK7 atskaņotājs

Atcerieties laikus, kad Technics atskaņotāji bija pieejami tikai kā lietoti un eBayā? Nu, izskatās, ka laiki mainījušies - drīz varēs iegādāties gluži jaunus.

Technics vēršas pie DJ-iem caur CES 2019, izziņojot jauno SL-1210MK7 atskaņotāju. Ir pagājuši 12 gadi kopš pēdējās versijas - SL-1210MK6, un pirms dažiem gadiem, kad tika ieviests SL-1200G / GAE, uzņēmums ticks aprunāts to augsto cenu dēļ. Godīgi sakot, Technics nekad nav pozicionējuši SL-1200G / GAE kā DJ atskaņotājus.

Tātad, kas ir ar jauno SL-1210MK7? Pirmkārt, jaunais tiešās piedziņas motors ir vieglāks un ir izstrādāts tā, lai novērstu skaņas izkropļojumus pie jebkura ātruma (stostīšanās sajūta, ka jūs dzirdat, kad plate griežas lēnām). Iebūvēts mikrodators, kas izmanto tehnoloģiju no Panasonic Blu-ray (Technics ir Panasonic zīmols) kontrolē motoru un sola labāku precizitāti skrečojot. Visbeidzot, fona un barošanas kabeļi ir nomaināmi, nevis tieši pievienoti. Sākuma griezes momentu un bremzēšanas ātrumu var noregulēt pēc jūsu vēlēšanās. Neliela, bet svarīga detaļa - balta gaismas diodes spuldze ar tik augstu spilgtumu, ka tā ir labāka par visiem iepriekšējiem modeļiem.