Jaunums: Serato Studio

Robežšķirtne starp DJ un producentu mūsdienās kļuvusi šaura un šķiet, tuvākajā nākotnē izzudīs pavisam. Pēc Serato Sample veiksmes stāsta Jaunzēlandes labākā DJ programmatūras kompānija Serato izziņojusi uz DJ orientētu ritmu producēšanas programmatūru Serato Studio.

Pēc Serato uzskatiem galvenais iemesls, kas dīdžejus attur no producēšanas, ir sarežģītais mūsdienu DAW apguves process. Tādēļ kompānija nākusi klajā ar ideju izveidot uz dīdžejiem orientētas darbplūsmas programmatūru, ko būtu vienkārši lietot un kas ietvertu jau pazīstamus elementus no Serato DJ un Serato Sample lietotāja interfeisa.

Bet vienkārš nenozīmē slikts, katrā ziņā ne šajā gadījumā. Šis vienkārši lietojamai interfeiss sevī ietver visu, lai radītu kārtīgus skaņdarbus. Studio sniegs iespēju samplēt ar cue punktiem un VSTi instrumentiem, izmantot filtrus un efektus. Būs iekļauta time-stretching un tonalitātes noteikšanas funkcijas, tādēļ pat mūzikas teorijas nezināšana nebūs šķērslis. Šobrīd vēl nav izziņots izlaišanas datums, bet ir iespēja pierakstīties beta versijas testēšanai.