Jaunums: Roland VT-4 balss transformētājs

Iespējams, mūzikas producentiem un tehnologiem elektroniskās mūzikas vokālisti nav mīļākie un vienkāršākie partneri. Roland cenšas nogludināt šo plaisu, un ir radījis jaunu versiju savam balss transformētājam, Aira VT-3. Tas saucas VT-4.

Roland VT-4 ir efektīvs procesors, kas spēj uzlabot vokālo sniegumu un pat radikāli pārveidot balss īpašības - viss ir atkarīgs no jums, ņemot vērā, ka vadības ierīces ir ārkārtīgi viegli lietojamas.
Ierīce veidota vienkārši, respektējot vokālistus, kas dzied savā dabīgajā balsī - rokas vadība, nav nepieciešama sarežģīta iestatīšana, izmantojot datoru un spraudņus. 4 balsi mainošie efekti (Robots, Megaphone, Vocoder, Harmony), skaļuma maiņas pedālis (pitch shift), Auto-Pitch (automātiskai melodijas un balss korekcijas pakāpei) tiek vadītas ar 4 slīdņiem, nedaudzām pogām un dažiem slēdžiem.
Pieejams arī Wet/Dry signāla balanss un pieejami 4 telpiskie efekti (REVERB, ECHO, TEMPO DELAY, DUB ECHO). Visi VT-4 efekti darbojas atsevišķi, bet pieslēdzot MIDI klaviatūru, jūs pilnībā varēsiet kontrolēt arī balss izteiksmi. Jāatzīmē, ka tas darbojas arī kā audio saskarne, un to var izmantot ar akumulatoru, tātad viegli pārnēsāt.