Jaunums: Pioneer Toraiz SQUID daudzkanālu sekvencers

Kurt teica, ka Pioneer ir tikai DJ aprīkojuma ražotājs? Šķiet, ka pēc mūzikas producēšanas iekārtu līnijas Toraiz palaišanas 2016. gadā, viņi joprojām vēlas virzīties uz priekšu šajā virzienā. Šī gada pavasarī uz galda nonācis SQUID.

SQUID ir 16-kanālu sekvencers, ar ko var kontrolēt līdz 16 aparatūras instrumentu (sintezatorus, bungu mašīnas, samplerus u.c.), izmantojot MIDI, CV / GATE, Clock un DIN Sync ieejas / izejas. USB ļauj savienot ar datoru un viegli pārsūtīt savus projektus, sekvences un MIDI klipus starp SQUID un datoru. 16 pogu matrica ļaus jums atskaņot savas melodijas, kāpināt tās, kā arī modificēt tās reālajā laikā, izmantojot Scale, Harmonizer, Transpose un daudzas citas funkcijas.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi - cena. Toraiz SQUID jābūt pieejamam šā gada aprīļa beigās, un tas maksās aptuveni 600 €. Paturot prātā, ka citas līdzīgas iespējas piedāvājošie sekvenceri Akai MPC X vai Elektron Octatrack, ir vismaz divas reizes dārgākas, SQUID var kļūt par vislabāko risinājumu, papildinot mūzikas producēšanas aparatūras kolekciju.