Jaunums: Native Instruments Kontrol M32, Komplete Audio 1/2, Traktor DJ 2 un Komplete Start

Native Instruments laiduši klajā virkni budžetam draudzīgu ierīču un produktu, lai pierādītu, ka nemaz nav grūti un dārgi sākt radīt mūziku.

Komplete Kontrol M32 - tā ir kompakta, taču gandrīz trīs oktāvu izmēra MIDI tastatūra, kas sniedz jums praktisku kontroli pār virtuālajiem instrumentiem un DAW. Tā ir komplektā ar Ableton Live 10 Lite licenci un NI instrumentu un skaņu komplektu.

Komplete Audio 1 un 2: audio interfeiss ir viens no pirmajiem un svarīgākajiem aprīkojuma elementiem, kas nepieciešams uzsākot mūzikas veidošanu ar datoru. NI piedāvā Audio 1 un 2 kā risinājumu tiem, kas vēlas iegūt augstas kvalitātes skaņu, bet nevēlas pārmaksāt par papildu iespējām, kas vēl nav nepieciešamas. Audio 1 ir viena XLR mikrofona ieeja ar 48 v fantoma jaudu līdzās ligzdas ieejai, bet Audio 2 ir divas kombinētas XLR ligzdu ieejas ar 48 v fantoma jaudu. Audio 1 un 2 ietver visu, kas nepieciešams, lai iegūtu labvēlīgu starta pozīciju - Ableton Live 10 Lite licence un NI instrumentu un skaņu komplekts.

Traktor DJ 2 - ir jaunākā NI DJ lietotnes versija. Šoreiz tas būs pieejams trīs galvenajās platformās - Mac, Windows un iOS. Aizraujošākā iezīme, šķiet, ir integrācija ar SoundCloud straumēšanas pakalpojumu SoundCloud Go +, kas ļauj atskaņot no platformas straumētus ierakstus.

Komplete Start: pēdējais, bet ne mazāk svarīgais, START ir bezmaksas producēšanas komplekts no NI, kurā ir 15 instrumenti, 2 efekti un vairāk nekā 2000 studijas kvalitātes skaņas un cilpas. Pieejams lejupielādei tieši no Native Instruments tīmekļa vietnes.