Jaunums: Arturia AudioFuse Studio un AudioFuse 8Pre

Arturia AudioFuse ģimene aug. Pirms dažiem gadiem, kad bija iznācis pirmais AudioFuse, šķita, ka šim audio interfeisam ir viss, ko jūs varētu vēlēties ... Viss, izņemot varbūt dažas papildus audio ieejas un izejas. Tāpēc šogad Arturia laiduši klajā ne vienu, bet divus lielākus interfeisus, lai aizpildītu šo plaisu.

AudioFuse Studio - ir īsts producēšanas studijas centrs. Mazāk pārnēsājams nekā tā mazākais brālis, bet tam ir 4 kombinētās priekšējās XLR/jack ieejas mikrofoniem un instrumentiem, 4 līnijas ieejas - ierīces aizmugurē, kā arī phono ieeja vinila atskaņotājam, ADAT, S / PDIF un Word Clock savienojumi un iespēja savienot divus studijas monitoru pārus. Konstrukcijas dizainu nedaudz iedvesmojušas analogās konsoles un visi vadības elementi ir gudri novietoti ātrai un intuitīvai darbplūsmai.

AudioFuse 8Pre ir divi-vienā ierīce, kas var darboties kā jūsu ikdienas audio interfeiss un nepieciešamības gadījumā kļūt par ADAT paplašinātāju ar 8 mikrofonu kanāliem. Šajā interfeisā ir 16 ieejas un 20 izejas kanāli, īpaši zema latentuma iekšējais mikšeris tiešai monitorēšanai, un tas ir būvēts kā tanks - tā metāla šasija izturēs skarbus darba apstākļus vai ņemot līdzi tūrē.