Jaunumi: Korg Volca Modular, Volca Drum un Minilogue XD

Svētku laiks beidzies, bet ārā vēl joprojām ir auksti - Korg ir šeit, lai palīdzētu mums pārvarēt šo pēc-brīvdienu blūzu. Šeit ir 3 jauni produkti, kuri padarīs jūsu dzīvi mazliet gaišāku.

Volca Modular ir vārti uz modulāro sintēzi. Nav nepieciešams izvēlēties starp tūkstošiem esošo moduļu vai aplaupīt banku - viss, kas nepieciešams, lai sāktu moduļu odiseju, ir šajā mazajā kastītē. Volca Modular komplektā ir 6 analogie moduļi, kuriem ir 50 pieskares punktu - tas ļauj jums izpētīt diezgan neierobežotas skaņas dizaina iespējas, izmantojot komplektā iekļautos kabeļus.

Volca Drum ir veidots, ņemot vērā visu ritma frīku viedokli - tos, kuri nebija pilnībā apmierināti ar Volca Beats un Sample iespējām. Drum ir jauns digitālais perkusiju sintezators, kas ļaus jums izveidot nedzirdētas bungas skaņas, skaņas efektus un negaidītus ritmus un grūvus. Šis mazais zvērs ir aprīkots ar elastīgu DSP digitālo sintēzes dzinēju, ko kontrolē tikai 8 regulatori, dinamisku efektu bloku un spēcīgu sekvenceri, kas ļauj katrā solī izmantot poliritmus.

Pasaulē vislabāk pārdotais polifoniskais analogais sintezators Minilogs ieguvis jaunas funkcijas un atgriežas kā Minilogs XD. XD tagad ir jauns uz Prologue 4 balstīts balss analogais skaņas dzinējs un monologais 16 pogu soļa sekvencētājs. Jūs atradīsiet arī digitālo oscilatoru plašākai skaņas paletei, bagātīgu trokšņa ģeneratoru, pārstrādātus regulatorus un daudz citu jauku funkciju, kas padara šo kompakto sintezatoru pievilcīgu ikvienam, kurš meklē jaudīgu instrumentu par labu cenu.