Jaunumi

 1. Jaunums: Elektron Model:Samples groovebox

  Jaunums: Elektron Model:Samples groovebox

  Tiem, kurus līdz šim bija kavējušas Elektron produktu sarežģītības cenas, vairs nav attaisnojumu. Jaunais Model: Samples groovebox ir cenas ziņā pieņemams un vienkārši lietojams, tajā pašā laikā jaudīgs un pilns ar skaņas apstrādes iespējām. Model:Samples ir sešu celiņu groovebox ar 6 ātruma jūtīgām pogām un vienu funkciju uz katru vadības pults pogu. Tas nesamplē (nav audio ieejas savienojuma), bet tajā ir 300 skaņas, ko nodrošina Splice.com. Jebkurus citus samplus var importēt, izmantojot USB un saglabājot iebūvētajā 1GB atmiņā. Kompakts, viegls un jaudīgs - Elektron Model:Samples atradīs savu vietu studijā vai uz skatuves.

  Read more »
 2. Jaunums: Akai Force

  Jaunums: Akai Force

  Kā Obi-Wan Kenobi teiktu: „Lai spēki ir kopā ar jums”. Tagad Akai jums saka to pašu. Gandrīz pirms 10 gadiem viņi ieviesa APC MIDI kontrolieri Ableton Live. Tad viņi palīdzēja Abletonam veidot pirmo Push ierīci. Tagad viņi atgriežas ar savu mūzikas producēšanas un uzstāšanās darba staciju Force.

  Force, tāpat kā Šveices nazī, ir viss, kas nepieciešams, lai producētu skaņdarbus un uzstātos dzīvajā ar vienu ierīci bez datora nepieciešamības. 64 pogu matrica, 7 collu daudzpieskārienu displejs, 8 pogas un crossfaderis - šāda praktiska vadība vienā ierīcē nav iepriekš redzēta. samplu ieguve, piemēram, MPC, sinhronizēts klips un cilpas palaišana, līdzīga Ableton Live, 4 pilnībā rediģējamiem sintezatoru dzinējiem un daudzām citām lieliskām funkcijām - nav pārspīlēts saukt šo ierīci par Force.

  Read more »
 3. Jaunums: Arturia MicroFreak

  Jaunums: Arturia MicroFreak

  Sargieties - tas nav parasts sintezators. Tas ir mazs, tas ir dīvains un tas ir pārsteidzošs! Patiesais „trakuma pieskāriens”, kā autori paši ar to iepazīstina.

  MicroFreak digitālais skaņas dzinējs apvieno digitālo un wavetable sintēzi ar fizisko modelēšanu un vada visu, izmantojot analogo filtru, kas var pat automātiski svārstīties. Gandrīz katram mūsdienu sintezatoram ir LFO, Arpeggiator un Step Sequencer, bet MicroFreak ir arī 5x7 Modulation Matrix ar 3 lietotāja piešķiramiem galamērķiem un Spice un Dice funkcija, lai randomizētu jūsu ieprogrammētās sekvences.

  Tomēr visvairāk uzkrītošā MicroFreak iezīme ir tastatūra. Šajā ierīcē nav mehānisko, kustīgo taustiņu. Tā vietā nošu ievadei ieviesta super izteiksmīga, skārienjutīga PCB pieskāriena tastatūra ar poli-pēcpieskārienu, un, saskaņā ar Arturia cilvēkiem, tas pat ļauj jums spēlēt ātrāk nekā ar parasto tastatūru.

  Read more »
 4. Jaunums: Native Instruments Kontrol M32, Komplete Audio 1/2, Traktor DJ 2 un Komplete Start

  Jaunums: Native Instruments Kontrol M32, Komplete Audio 1/2, Traktor DJ 2 un Komplete Start

  Native Instruments laiduši klajā virkni budžetam draudzīgu ierīču un produktu, lai pierādītu, ka nemaz nav grūti un dārgi sākt radīt mūziku.

  Komplete Kontrol M32 - tā ir kompakta, taču gandrīz trīs oktāvu izmēra MIDI tastatūra, kas sniedz jums praktisku kontroli pār virtuālajiem instrumentiem un DAW. Tā ir komplektā ar Ableton Live 10 Lite licenci un NI instrumentu un skaņu komplektu.

  Komplete Audio 1 un 2: audio interfeiss ir viens no pirmajiem un svarīgākajiem aprīkojuma elementiem, kas nepieciešams uzsākot mūzikas veidošanu ar datoru. NI piedāvā Audio 1 un 2 kā risinājumu tiem, kas vēlas iegūt augstas kvalitātes skaņu, bet nevēlas pārmaksāt par papildu iespējām, kas vēl nav nepieciešamas. Audio 1 ir viena XLR mikrofona ieeja ar 48 v fantoma jaudu līdzās ligzdas ieejai, bet Audio 2 ir divas kombinētas XLR ligzdu ieejas ar 48 v fantoma jaudu. Audio 1 un 2 ietver visu, kas nepieciešams, lai iegūtu labvēlīgu starta pozīciju - Ableton Live 10 Lite licence un NI instrum

  Read more »
 5. Jaunums: Teenage Engineering modulārie sintezatori

  Jaunums: Teenage Engineering modulārie sintezatori

  Nabagu modulārie - tā uzņēmums apraksta savu jauno produktu līniju. Tā sastāv no trim dažādām šasijām un 15 skaņas moduļiem.

  Vieslielākais no sērijas ir Pocket Operator Modular 400, kas vairs neielīdīs jūsu kabatā, taču tas ir pārsteidzošs analogais sintezators. Tas piedāvā trīs oscilatorus, troksni, izlases ģeneratoru, divus envelopes, dives VCA, filtru, mikšeri, skaļruni un 16 soļu sekvenceri. Līdztekus dzeltenajai šasijai jūs saņemat arī 15 kabeļus.

  Pocket Operator Modular 170 ir analogais monofoniskais sintezators ar integrētu sekvenceri: šasija, 9 dažādi moduļi un 8 kabeļi - ir komplektā par ļoti draudzīgu cenu.  Pocket Operator Modular 16 ir kontroles tastatūra ar programmējamu soļu sekvenceri. Jūs varat to izmantot, lai kontrolētu Modular 4

  Read more »
 6. Jaunums: Bitwig Studio 3

  Jaunums: Bitwig Studio 3

  Jaunākā, trešā Bitwig Studio versija atgādina mums par modulārā sintezatora darbplūsmu. Tā jau sākotnēji ir bijusi uzņēmuma vīzija - piedāvāt pilnvērtīgas modulārās skaņas dizaina iespējas digitālās mūzikas producēšanai. Tas nozīmē, ka, lietojot taustāmu modulāro sintezatoru, jūs strādājat ar kabeļiem, savukārt, Bitwig Studio 3 vidē iespējams modulēt visur, kā arī visu ievilkt jebkurā vietā.

  The Grid - atvērtā modulārā vide ir ievērojamākā Studio 3 jaunā iezīme. Tā sastāv no Poly, FX un Mono ierīcēm, tajā ir 120 + moduļu, kurus var savienot kopā kā sinezatoru, procesoru un efektiem, kas, savukārt, saistīti ar citiem Bitwig spraudņiem vai pārklājas. Grids ir spējīgs saņemt un nosūtīt CV signālu, ko var izmantot, lai kontrolētu aparatūras sinhronizāciju no sava datora un otrādi.

  Bitwig Studio 3 mūsu datori varēs saņemt 2019. gada otrajā ceturksnī, bet tajā pašā laikā beta versija darbojas ar programmatūru.

  Read more »
 7. Jaunumi: Korg Volca Modular, Volca Drum un Minilogue XD

  Jaunumi: Korg Volca Modular, Volca Drum un Minilogue XD

  Svētku laiks beidzies, bet ārā vēl joprojām ir auksti - Korg ir šeit, lai palīdzētu mums pārvarēt šo pēc-brīvdienu blūzu. Šeit ir 3 jauni produkti, kuri padarīs jūsu dzīvi mazliet gaišāku.

  Volca Modular ir vārti uz modulāro sintēzi. Nav nepieciešams izvēlēties starp tūkstošiem esošo moduļu vai aplaupīt banku - viss, kas nepieciešams, lai sāktu moduļu odiseju, ir šajā mazajā kastītē. Volca Modular komplektā ir 6 analogie moduļi, kuriem ir 50 pieskares punktu - tas ļauj jums izpētīt diezgan neierobežotas skaņas dizaina iespējas, izmantojot komplektā iekļautos kabeļus.

  Volca Drum ir veidots, ņemot vērā visu ritma frīku viedokli - tos, kuri nebija pilnībā apmierināti ar Volca Beats un Sample iespējām. Drum ir jauns digitālais perkusiju sintezators, kas ļaus jums izveidot nedzirdētas bungas skaņas, skaņas efektus un negaidītus ritmus un grūvus. Šis mazais zvērs ir aprīkots ar elastīgu DSP digitālo sintēzes dzinēju, ko kontrolē tikai 8 regulatori, dinamisku efektu blo

  Read more »
 8. Jaunums: Reloop Elite DJ mikšerpults un RP-8000 MK2 atskaņotājs

  Jaunums: Reloop Elite DJ mikšerpults un RP-8000 MK2 atskaņotājs

  Mazāk kā divas nedēļas atlikušas līdz ikgadējai NAMM izstādei - temperatūra aug. Līdz DJi nevar sūdzēties, uzmanības trūkumu. Pēc Technics ienāķšanas atpakaļ tirgū, Reloop pārsteidz ar divkāršu jaudu un piedāvā DJ performancēm orientētu komplektu - Reloop Elite mikseri un RP-8000 MK2 atskaņotājus.

  Reloop Elite ir profesionāla 2 kanālu Serato DJ Pro DVS veiktspējas mikšerpults. Pultij ir 3 bezkontakta tehnoloģiju inno fedeiri, 2 neatkarīgi Serato FX bloki, 2 augsta kontrasta OLED displeji un 16 veiktspējas pogas, kas apmierinās jūsu vajadzības, sākot ar vienkāršu kluba koncertu līdz DMC DJ cīņai.

  Reloop RP-8000 MK2 atskaņotājs ir ideāli piemērots Elite mikserim, savukārt Serato - Smart Link USB ligzdas atvieglos savienojumu, bet vēl 8 veiktspējas spilventiņi ļaus to atskaņot kā instrumentu. Cietā, melnā šasija slēpj spēcīgu un precīzu motoru ar viegli regulējamu griezes momentu un apturēšanas laiku.

  Read more »
 9. Jaunums: Technics SL-1210MK7 atskaņotājs

  Jaunums: Technics SL-1210MK7 atskaņotājs

  Atcerieties laikus, kad Technics atskaņotāji bija pieejami tikai kā lietoti un eBayā? Nu, izskatās, ka laiki mainījušies - drīz varēs iegādāties gluži jaunus.

  Technics vēršas pie DJ-iem caur CES 2019, izziņojot jauno SL-1210MK7 atskaņotāju. Ir pagājuši 12 gadi kopš pēdējās versijas - SL-1210MK6, un pirms dažiem gadiem, kad tika ieviests SL-1200G / GAE, uzņēmums ticks aprunāts to augsto cenu dēļ. Godīgi sakot, Technics nekad nav pozicionējuši SL-1200G / GAE kā DJ atskaņotājus.

  Tātad, kas ir ar jauno SL-1210MK7? Pirmkārt, jaunais tiešās piedziņas motors ir vieglāks un ir izstrādāts tā, lai novērstu skaņas izkropļojumus pie jebkura ātruma (stostīšanās sajūta, ka jūs dzirdat, kad plate griežas lēnām). Iebūvēts mikrodators, kas izmanto tehnoloģiju no Panasonic Blu-ray (Technics ir Panasonic zīmols) kontrolē motoru un sola labāku precizitāti skrečojot. Visbeidzot, fona un barošanas kabeļi ir nomaināmi, nevis tieši pievienoti. Sākuma griezes momentu un bremzēšanas ātru

  Read more »
Lapa