Jaunumi

 1. Jaunums: Moog Matriarch sintezators

  Jaunums: Moog Matriarch sintezators

  Pāris dienas pirms ikgadējā Moogfest, leģendārais sintezatoru ražotājs Moog Music izziņoja, ka viņu pusmodulārajai sintezatoru ģimenei (sastāv no Mother-32 un Grandmother) būs jauns dalībnieks: Matrriarch.

  Moog Matriarcham jābūt visu māmiņu mātei, lielākām un spēcīgākam par brāļiem un māsām: 100% Analogs patchable 4-nošu parafonisks sintezators ar analogo delay, 256 soļu sekvenceri, arpegiatoru un 49 pilnizmēra taustiņiem.

  Ar labi atpazīstamo retro dizainu līdzīgi kā Grandmother un Sirin, Matriarch ir lielisks tradicionālo analogo un moduļu sistēmas apvienojums - jūs varat iegūt šo pilno, bagātīgo un silto skaņu bez patching, bet tajā pašā laikā jūsu rīcībā ir 90 modulārie patch punkti, ja vēlaties gīkot vēl vairāk.

  Read more »
 2. Jaunums: Pioneer Toraiz SQUID daudzkanālu sekvencers

  Jaunums: Pioneer Toraiz SQUID daudzkanālu sekvencers

  Kurt teica, ka Pioneer ir tikai DJ aprīkojuma ražotājs? Šķiet, ka pēc mūzikas producēšanas iekārtu līnijas Toraiz palaišanas 2016. gadā, viņi joprojām vēlas virzīties uz priekšu šajā virzienā. Šī gada pavasarī uz galda nonācis SQUID.

  SQUID ir 16-kanālu sekvencers, ar ko var kontrolēt līdz 16 aparatūras instrumentu (sintezatorus, bungu mašīnas, samplerus u.c.), izmantojot MIDI, CV / GATE, Clock un DIN Sync ieejas / izejas. USB ļauj savienot ar datoru un viegli pārsūtīt savus projektus, sekvences un MIDI klipus starp SQUID un datoru. 16 pogu matrica ļaus jums atskaņot savas melodijas, kāpināt tās, kā arī modificēt tās reālajā laikā, izmantojot Scale, Harmonizer, Transpose un daudzas citas funkcijas.

  Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi - cena. Toraiz SQUID jābūt pieejamam šā gada aprīļa beigās, un tas maksās aptuveni 600 €. Paturot prātā, ka citas līdzīgas iespējas piedāvājošie sekvenceri Akai MPC X vai Elektron Octatrack, ir vismaz divas reizes dārgākas, SQUID var kļū

  Read more »
 3. Jaunums: Pioneer DDJ-800 DJ kontrolieris

  Jaunums: Pioneer DDJ-800 DJ kontrolieris

  Kad ar 400-to nepieteik, bet 1000 ir par daudz, Pioneer nācis klajā ar 800. Jaunais Pioneer Recordbox series DJ kontrolieris, DDJ-800, ir vidusposms starp maciņam draudzīgo DDJ-400 un 4 kanālu monstru DDJ-1000.

  DDJ-800 ir kompakts un viegli pārvietojams - tas sver mazāk par 5 kg un tam izstrādāta arī speciāla soma. Tas var strādāt arī kā 2-kanālu DJ mikšerpults, tandēmā ar Recordbox programmatūru atklājas tā patiesais potenciāls. Jaunā tendece, kas dīdžejus ved tuvāk Mūzikas producēšanai arī nav piemirstas: 16 darbības taustiņi ne tikai palīdzēs miksēt, bet arī ļaus šo ierīci spēlēt, izmantojot Sampler un Keyboard režīmus. Pieejamas arī 2 ieejas mikrofoniem, ja gadījumā plāno papildus izklaides ballītē vai dalīt skatuvi ar MC.

  Visa informācija tiek atspoguļota uz krāsu LCD Jog ekrāniem, kas jau redzēti uz DDJ-1000. Un, visbeidzot, bet ne tikai - kontroles izvietojums uz DDJ-800 ir tāda pats kā uz NXS2 sērijas, tādēļ nevajadzēs tērēt laiku, lai mācītos jaunu izvietojum

  Read more »
 4. Jaunums: Serato Studio

  Jaunums: Serato Studio

  Robežšķirtne starp DJ un producentu mūsdienās kļuvusi šaura un šķiet, tuvākajā nākotnē izzudīs pavisam. Pēc Serato Sample veiksmes stāsta Jaunzēlandes labākā DJ programmatūras kompānija Serato izziņojusi uz DJ orientētu ritmu producēšanas programmatūru Serato Studio.

  Pēc Serato uzskatiem galvenais iemesls, kas dīdžejus attur no producēšanas, ir sarežģītais mūsdienu DAW apguves process. Tādēļ kompānija nākusi klajā ar ideju izveidot uz dīdžejiem orientētas darbplūsmas programmatūru, ko būtu vienkārši lietot un kas ietvertu jau pazīstamus elementus no Serato DJ un Serato Sample lietotāja interfeisa.

  Bet vienkārš nenozīmē slikts, katrā ziņā ne šajā gadījumā. Šis vienkārši lietojamai interfeiss sevī ietver visu, lai radītu kārtīgus skaņdarbus. Studio sniegs iespēju samplēt ar cue punktiem un VSTi instrumentiem, izmantot filtrus un efektus. Būs iekļauta time-stretching un tonalitātes noteikšanas funkcijas, tādēļ pat mūzikas teorijas nezināšana nebūs šķērslis. Šobrīd vēl

  Read more »
 5. Jaunums: Elektron Model:Samples groovebox

  Jaunums: Elektron Model:Samples groovebox

  Tiem, kurus līdz šim bija kavējušas Elektron produktu sarežģītības cenas, vairs nav attaisnojumu. Jaunais Model: Samples groovebox ir cenas ziņā pieņemams un vienkārši lietojams, tajā pašā laikā jaudīgs un pilns ar skaņas apstrādes iespējām. Model:Samples ir sešu celiņu groovebox ar 6 ātruma jūtīgām pogām un vienu funkciju uz katru vadības pults pogu. Tas nesamplē (nav audio ieejas savienojuma), bet tajā ir 300 skaņas, ko nodrošina Splice.com. Jebkurus citus samplus var importēt, izmantojot USB un saglabājot iebūvētajā 1GB atmiņā. Kompakts, viegls un jaudīgs - Elektron Model:Samples atradīs savu vietu studijā vai uz skatuves.

  Read more »
 6. Jaunums: Behringer VC340 vokoders

  Jaunums: Behringer VC340 vokoders

  Pēc pāris veiksmīgi izlaistām klasisko tastatūru kopijām, Behringer turpina to pašu ceļu. Šoreiz uzņēmuma fokusā ir ikoniskais 80 Roland VP-330 vokoders, jo gadu gaitā oriģinālā ierīce kļuvusi diezgan reta un dārga. Šķiet, ka tā ir izdevīgāka, bet tikpat laba alternatīva - Behringer Vocoder VC340.

  VC340 - tas ir analogais vokoders un sintezators, kas ģenerē cilvēka balss un stīgu skaņas. Mikrofona pieslēgšana, izmantojot XLR ieeju, ļauj modulēt savu balsi un izveidot labi zināmo retro sci-fi robota tembru. Lai panāktu autentisku skaņas kvalitāti, šajā tastatūrā tika izveidotas VP-330 oriģinālās analogās shēmas. 32 slēdži un slīdņi nodrošina pilnīgu kontroli pār visiem skaņas parametriem, USB un MIDI savienojumi ļauj viegli izmantot šo vokoderi ar jebkuru citu sintezatoru vai sekvencētāju.

  Read more »
 7. Jaunums: Arturia AudioFuse Studio un AudioFuse 8Pre

  Jaunums: Arturia AudioFuse Studio un AudioFuse 8Pre

  Arturia AudioFuse ģimene aug. Pirms dažiem gadiem, kad bija iznācis pirmais AudioFuse, šķita, ka šim audio interfeisam ir viss, ko jūs varētu vēlēties ... Viss, izņemot varbūt dažas papildus audio ieejas un izejas. Tāpēc šogad Arturia laiduši klajā ne vienu, bet divus lielākus interfeisus, lai aizpildītu šo plaisu.

  AudioFuse Studio - ir īsts producēšanas studijas centrs. Mazāk pārnēsājams nekā tā mazākais brālis, bet tam ir 4 kombinētās priekšējās XLR/jack ieejas mikrofoniem un instrumentiem, 4 līnijas ieejas - ierīces aizmugurē, kā arī phono ieeja vinila atskaņotājam, ADAT, S / PDIF un Word Clock savienojumi un iespēja savienot divus studijas monitoru pārus. Konstrukcijas dizainu nedaudz iedvesmojušas analogās konsoles un visi vadības elementi ir gudri novietoti ātrai un intuitīvai darbplūsmai.

  AudioFuse 8Pre ir divi-vienā ierīce, kas var darboties kā jūsu ikdienas audio interfeiss un nepieciešamības gadījumā kļūt par ADAT paplašinātāju ar 8 mikrofonu kanāliem. Šajā i

  Read more »
 8. Jaunums: Native Instruments Kontrol M32, Komplete Audio 1/2, Traktor DJ 2 un Komplete Start

  Jaunums: Native Instruments Kontrol M32, Komplete Audio 1/2, Traktor DJ 2 un Komplete Start

  Native Instruments laiduši klajā virkni budžetam draudzīgu ierīču un produktu, lai pierādītu, ka nemaz nav grūti un dārgi sākt radīt mūziku.

  Komplete Kontrol M32 - tā ir kompakta, taču gandrīz trīs oktāvu izmēra MIDI tastatūra, kas sniedz jums praktisku kontroli pār virtuālajiem instrumentiem un DAW. Tā ir komplektā ar Ableton Live 10 Lite licenci un NI instrumentu un skaņu komplektu.

  Komplete Audio 1 un 2: audio interfeiss ir viens no pirmajiem un svarīgākajiem aprīkojuma elementiem, kas nepieciešams uzsākot mūzikas veidošanu ar datoru. NI piedāvā Audio 1 un 2 kā risinājumu tiem, kas vēlas iegūt augstas kvalitātes skaņu, bet nevēlas pārmaksāt par papildu iespējām, kas vēl nav nepieciešamas. Audio 1 ir viena XLR mikrofona ieeja ar 48 v fantoma jaudu līdzās ligzdas ieejai, bet Audio 2 ir divas kombinētas XLR ligzdu ieejas ar 48 v fantoma jaudu. Audio 1 un 2 ietver visu, kas nepieciešams, lai iegūtu labvēlīgu starta pozīciju - Ableton Live 10 Lite licence un NI instrum

  Read more »
 9. Jaunums: Arturia MicroFreak

  Jaunums: Arturia MicroFreak

  Sargieties - tas nav parasts sintezators. Tas ir mazs, tas ir dīvains un tas ir pārsteidzošs! Patiesais „trakuma pieskāriens”, kā autori paši ar to iepazīstina.

  MicroFreak digitālais skaņas dzinējs apvieno digitālo un wavetable sintēzi ar fizisko modelēšanu un vada visu, izmantojot analogo filtru, kas var pat automātiski svārstīties. Gandrīz katram mūsdienu sintezatoram ir LFO, Arpeggiator un Step Sequencer, bet MicroFreak ir arī 5x7 Modulation Matrix ar 3 lietotāja piešķiramiem galamērķiem un Spice un Dice funkcija, lai randomizētu jūsu ieprogrammētās sekvences.

  Tomēr visvairāk uzkrītošā MicroFreak iezīme ir tastatūra. Šajā ierīcē nav mehānisko, kustīgo taustiņu. Tā vietā nošu ievadei ieviesta super izteiksmīga, skārienjutīga PCB pieskāriena tastatūra ar poli-pēcpieskārienu, un, saskaņā ar Arturia cilvēkiem, tas pat ļauj jums spēlēt ātrāk nekā ar parasto tastatūru.

  Read more »
Lapa