Blog

 1. Jaunums: Moog One sintezators

  Jaunums: Moog One sintezators

  Ir pienācis laiks visiem sintezatoru faniem atvērt šampanieša pudeli - vairāk kā pēc trīs gadu desmitiem Moog ir atgriezies ar jauno polifonisko sintezatoru Moog One. Pat paši Moog (un viņu nosaukums jau ir kļuvis par sinonīmu vārdam sintezators) to sauc par galīgo vienību ar vēl nebijušu spēju kontrolēt skaņas izteiksmi. Trīs VCO un divi analogie filtri, analogais trokšņu ģenerators, analogais mikseris, četri LFO arpedžiatori un daudz citi iestatījumi var tikt kontrolēti uzreiz no paneļa ar 73 regulatoriem, 144 pogām un LCD ekrānu, kas paredzēts digitālajiem efektiem, un tas viss ir slēgtā alumīnija korpusā.

  Īstenie anagolu piekritēji baudīs sintezatora One skaņu, savukārt tehniku mīļotājiem baudu nodrošinās digitālie efekti. Moog One ir pieejams ar 8 skaņu un 16 skaņu polifonijas konfigurācijā.

  Read more »
 2. 20. Red Bull mūzikas akadēmija Berlīnē

  20. Red Bull mūzikas akadēmija Berlīnē

  Vai Jūs kādreiz esat domājuši, ka Jūsu bungu mašīna ir pārāk maza? Vai publiskais transports Jūsu pilsētā, lai neteiktu vairāk, nav iedvesmojošs?

  Tad Berlīne sauc! Šogad 20. Red Bull Mūzikas Akadēmija ieņem vietu Berlīnē saņem atzinību par dažām iecienītākajām mūzikas aparatūras vienībām, ar kurām Jūs beidzot varat izveidot Jūsu dziesmu ar LIELU skanējumu uz pasaules lielākā sekvencētāja, vai uzrakstīt savu iecienītāko bungu mašīnas tērmu. Kamēr Akadēmijas dalībnieki būs aizņemti uzlabojot savas prasmes, pilsētas apmeklētāji varēs baudīt Red Bull Mūzikas Festivālu, kurš varēs daudz piedāvāt, piemēram, Robot Koch un Pusha T, un tie ir tikai daži no ievērības cienīgiem. Red Bull Mūzikas Festivāls notiks līdz 2018. Gada 12. oktobrim.

  Read more »
 3. Jaunums: Adam Studio Pro SP-5 austiņas

  Jaunums: Adam Studio Pro SP-5 austiņas

  Pasaulē zināmais studiju monitoringa tehnoloģiju ražotājs ADAM Audio paplašina savu produktu klāstu ar savām pirmajām profesionālajām studijas austiņām - Studio Pro SP-5.

  Šīs premium kvalitātes slēgtā tipa austiņas var palielīties ar plašo frekvenču diapazonu - no 8 Hz līdz 38 kHz. ADAM SP-5 izmanto Ultrasone patentēto S-LOGIC Plus tehnoloģiju kas ļauj nodrošināt skaidru skaņu un detalizētu telpisko attēlu ar visvairāk iespējamo darbiskās skaņas nodrošināšanu, tādējādi padarot tās perfektas profesionālam audio monitoringam un miksēšanas darbiem.

  Izturīgs un ērts dizains ļaus jums tās izmantot precīziem monitoringa risinājumiem ne tikai studijā bet arī uz ielas.

  Read more »
 4. Jaunums: Akai Fire DAW kontrolieris

  Jaunums: Akai Fire DAW kontrolieris

  Šis gads laikam būs auglīgs FL Studio (agrāk zināms kā Fruity Loops) lietotājiem.
  Pēc lielas programmatūras atjaunošanas priekš DAW šajā pavasarī, Image Line atkal streikoja sadarbībai ar Akai, un pasniedz mums FIRE - brenda jauno MIDI kontrolieri, ekskluzīvi izveidots lai strādātu ar FL Studio.

  4 x 16 velocity jūtīgā RGB pad matrica, kas zināma no FL Studio GUI, ne tikai ļauj Jums pa soļiem atskaņot Jūsu skaņas jau pazīstamajā FL Studio sekvenciālajā veidā, bet arī dod iespēju atskaņot Jūsu instrumentus hromatiski nošu režīmā, vai arī atskaņot Jūsu bungu samplus MPC 16 pada iedvesmotā Drum Mode izkārtojumā.

  Jautrība sākas tālāk ar Performance Mode, kur to pašu padu matrica dod Jums iespēju aktivizēt audio vai MIDI klipus (clips) kamēr tiek atskaņotas Jūsu dziesmas dzīvajā vai "džemojot" studijā.

  Vienam datoram var pieslēgt līdz pat četriem Fire kontrolleriem, ļaujot Jums paplašināt savu dzīvās uzstāšanās "setupu" vai pārveidot Jūsu datoru par

  Read more »
 5. Jaunums: Native Instruments Traktor Kontrol S2 un S4 MK3 DJ kontrolieri

  Jaunums: Native Instruments Traktor Kontrol S2 un S4 MK3 DJ kontrolieri

  Ir pagājis krietns laiks kopš esam ko dzirdējuši no Native Instruments, tomēr beidzot viņi ir izdarījuši to, kas no viņiem tika gaidīts - tika uzlaboti vislabāk pārdotie Traktor Kontrol DJ kontrolierus, 2 kanālu S2 un 4 kanālu S4; esam gatavi sagaidīt trešo paaudzi. Kamēr uzņēmums atpūtās, Pioneer izdevās iekarot lielu daļu tirgus, pateicoties savai Rekordbox DJ programmatūrai un tai piemērotajiem kontrolieriem. Tagad NI S2 MK3 piedāvās par zemāku cenu nekā S2 MK2, kas ir loģisks gājiens, vēloties piesaistīt iesācēju DJ, kas domā kādu programmatūru un aparatūru izvēlēties. S4 MK3 cena ir kāpusi, bet tam ir savs iemesls. S4 MK3 tagad ir augstas izsķirtspējas krāsu displejs, kas uzrāda gabala ID un citu saistītu informāciju, kas nepieciešama miksēšanai. Abi kontrolieru riteņi ir uzlaboti un lielāki (14 cm diametrs) - S2 MK3 piedāvā divas riteņu funkcijas (jog un beatgrid), kamēr S3 MK4 piedāvā trīs (turntable, jog un beatgrid). S4 MK3 riteņi ir aprīkoti ar RGB LED gredzeniem, kas apņe

  Read more »
 6. Jaunums: Native Instruments Komplete Kontrol A MIDI klaviatūru sērija

  Jaunums: Native Instruments Komplete Kontrol A MIDI klaviatūru sērija

  Izskatās, ka šis rudens ir īpaši produktīvs Native Instruments, jo viņi to ir iesākuši ar jaunu MIDI klaviatūru līniju - Komplete Kontrol A sērija ir lētāka, nekā S sērija, tāpēc šis ir ideāls variants cilvēkiem, kas vēlas atbilstošu Komplete programmatūras kontroli. Klaviatūras ir trīs dažādos izmēros, 25, 49 un 61 taustiņš, visu modeļu taustiņi ir vidēja svara. Vienkāršai navigācijai ir instalēts OLED displejs, programmatūras integrēšana ir padarīta vienkāršāka, izmantojot 8 skārienjutīgus taustiņus, ergonomisko pitch un mod wheels. Turklāt ar kodētāja (encoder) palīdzību varēsiet pārlūkot dziesmas un pārvaldīt projektu ar vienu roku. Uz tagiem balstītā pārlūkošana ļaus ātri atrast nepieciešamās skaņas un noklausīties skaņdarbu piemērus. Protams, A sērijas plug&play funkcija darbojas ar visiem Komplete instrumentiem un efektiem, kā arī katram pirkumam tiks pievienota iespaidīga kolekcija (atradīsiet klasiskās klavieru skaņas, modular synths un daudz citas). Komplete Kontrol A

  Read more »
 7. Jaunums: Pioneer XDJ-RR DJ kontrolieris

  Jaunums: Pioneer XDJ-RR DJ kontrolieris

  Šodien tika prezentēts vēl viens DJ kontrolieris ekosistēmā Rekordbox DJ: XDJ-RR ir tas ko vēlēsiet daudzi, jo tas ir zelta vidusceļš starp atskaņotājiem kurus var sastapt lielākajā daļa klubu un kontrolieris kuru jūs varat atļauties savā guļamistabā. Reizēm varam ievērot mazos klubos un bāros arī XDJ-RR. 2 kanālu DJ kontrolieris ir viena ierīce ar kuru Jūs varat atskaņot mūziku caur USB kā arī ierakstīt Jūsu miksus un vienu no jūsu USB. 7 collu displejs ir identisks kā uz XDJ-RX2 (XDJ-RR lielais brālis), tāpēc ekrāns nav skārienjūtīgs, tāpat kā uz XDJ-RX2, tas nozīmē, ka tur nav QWERTY meklēšanas.XDJ-RR ir arī četri padi uz katras platformas, Bītu FX sadaļa ar trijiem efektiem (Echo, Reverb, Flanger) - tas ir uz pieciem mazāk kā uz XDJ-RX2, un četri Sound Color FX (tādi paši kā uz XDJ-RX2). Aplkūkojiet demonstrācijas video no Pioneer zemāk:

  Read more »
 8. Jaunums: Arturia DrumBrute Impact bungmašīna

  Jaunums: Arturia DrumBrute Impact bungmašīna

  Wow - šī ir analogā bungmašīna, un nav nepieciešama pincete, lai to kontrolētu. DrumBrute Impact pārpēj savus tirgus konkurentus, piedāvājot konkrētu skaņas kvalitāti, funkcionalitāti un dažādību, kā rezultātā vēlēsies to izmantot gan studijā, gan uzstājoties dzīvajā. 10 dažādas bungu skaņas var tikt mainītas ar programmējamo “Color” funkciju. Sekvencerī atrodami 64 paterni, katram ir 64 soļi, turklāt katrs var būt tevis izvēlētajā garumā, ļaujot veidot poliritmus. DrumBrute Impact piedāvā arī Roller režīmu, jaujot veidot bungu skaņu atkārtojumus, Song režīmu paternu maiņai, reālā laika efektus - Pattern Looper (sitiena atkārtošana) un Step Repeat (gličīgi cilpu efekti). 4 atsevišķas audio izejas ar papildus kopējo audio izeju sniedz iespēju ierakstīt skaņdarbu ar vairākiem skaņu celiņiem jūsu DAW. Paterniem var piešķirt dinamiku ar Accent (katram celiņam), bet katra celiņa paternam - Swing funkciju. Šis ir tikai neliels ieskats DrumBrute Impact potenciālā, un mēs jūtam, ka šobrīd s

  Read more »
 9. Jaunums: Pioneer DDJ-400 DJ kontrolieris

  Jaunums: Pioneer DDJ-400 DJ kontrolieris

  Pioneer DJ kontrolieru izvēle ir bagātīga - mēs varam saskaitīt vairāk nekā 10 modeļus, kuri pašlaik ir ražošanā un pieskaitīt vēl vienu - DDJ-400. Pioneer DJ kontrolierus var atpazīt pēc tiem dotajiem nosaukumiem - kompānija modeļu nosaukumus izveido izmantojot burtu kombinācijas, kur S nozīmē Serato, R – Rekordbox DJ un jaunākais modelis ar nosaukumu DDJ-1000, kas liek domāt, ka tas ir līdzīgs DDJ-400, tikai ar ierobežotām funkcijām (loģiski, jo 400 ir mazāk par 1000 - paskaidrojums neprasa augstāko matemātiku, bet loģika tajā ir!). Kontrolieris ir veltīts Rekordbox DJ un no pirmā acu uzmetiena izskatās pēc DDJ-RB, tomēr tā nav: DDJ-40 ir ar loop kontroli gluži kā CDJ-2000NXS, kā arī Beat FX noteikti pārgājis mantojumā no DJM-900NXS. Tagad varam secināt: DDJ-400 ir izveidots, paturot prātā amatierus - ja redzi sevi stāvam aiz pults klubā, pēc pieciem gadiem, DDJ-400 varētu būt izdevīgs starta punkts, jo tas sevī ietver 90% no tā, ko var atrast klubos, visapkārt pasaulei. Tas nav n

  Read more »
Lapa