Blog

 1. Jaunums: Serato Studio

  Jaunums: Serato Studio

  Robežšķirtne starp DJ un producentu mūsdienās kļuvusi šaura un šķiet, tuvākajā nākotnē izzudīs pavisam. Pēc Serato Sample veiksmes stāsta Jaunzēlandes labākā DJ programmatūras kompānija Serato izziņojusi uz DJ orientētu ritmu producēšanas programmatūru Serato Studio.

  Pēc Serato uzskatiem galvenais iemesls, kas dīdžejus attur no producēšanas, ir sarežģītais mūsdienu DAW apguves process. Tādēļ kompānija nākusi klajā ar ideju izveidot uz dīdžejiem orientētas darbplūsmas programmatūru, ko būtu vienkārši lietot un kas ietvertu jau pazīstamus elementus no Serato DJ un Serato Sample lietotāja interfeisa.

  Bet vienkārš nenozīmē slikts, katrā ziņā ne šajā gadījumā. Šis vienkārši lietojamai interfeiss sevī ietver visu, lai radītu kārtīgus skaņdarbus. Studio sniegs iespēju samplēt ar cue punktiem un VSTi instrumentiem, izmantot filtrus un efektus. Būs iekļauta time-stretching un tonalitātes noteikšanas funkcijas, tādēļ pat mūzikas teorijas nezināšana nebūs šķērslis. Šobrīd vēl

  Read more »
 2. Jaunums: Elektron Model:Samples groovebox

  Jaunums: Elektron Model:Samples groovebox

  Tiem, kurus līdz šim bija kavējušas Elektron produktu sarežģītības cenas, vairs nav attaisnojumu. Jaunais Model: Samples groovebox ir cenas ziņā pieņemams un vienkārši lietojams, tajā pašā laikā jaudīgs un pilns ar skaņas apstrādes iespējām. Model:Samples ir sešu celiņu groovebox ar 6 ātruma jūtīgām pogām un vienu funkciju uz katru vadības pults pogu. Tas nesamplē (nav audio ieejas savienojuma), bet tajā ir 300 skaņas, ko nodrošina Splice.com. Jebkurus citus samplus var importēt, izmantojot USB un saglabājot iebūvētajā 1GB atmiņā. Kompakts, viegls un jaudīgs - Elektron Model:Samples atradīs savu vietu studijā vai uz skatuves.

  Read more »
 3. Jaunums: Akai Force

  Jaunums: Akai Force

  Kā Obi-Wan Kenobi teiktu: „Lai spēki ir kopā ar jums”. Tagad Akai jums saka to pašu. Gandrīz pirms 10 gadiem viņi ieviesa APC MIDI kontrolieri Ableton Live. Tad viņi palīdzēja Abletonam veidot pirmo Push ierīci. Tagad viņi atgriežas ar savu mūzikas producēšanas un uzstāšanās darba staciju Force.

  Force, tāpat kā Šveices nazī, ir viss, kas nepieciešams, lai producētu skaņdarbus un uzstātos dzīvajā ar vienu ierīci bez datora nepieciešamības. 64 pogu matrica, 7 collu daudzpieskārienu displejs, 8 pogas un crossfaderis - šāda praktiska vadība vienā ierīcē nav iepriekš redzēta. samplu ieguve, piemēram, MPC, sinhronizēts klips un cilpas palaišana, līdzīga Ableton Live, 4 pilnībā rediģējamiem sintezatoru dzinējiem un daudzām citām lieliskām funkcijām - nav pārspīlēts saukt šo ierīci par Force.

  Read more »
 4. Jaunums: Arturia MicroFreak

  Jaunums: Arturia MicroFreak

  Sargieties - tas nav parasts sintezators. Tas ir mazs, tas ir dīvains un tas ir pārsteidzošs! Patiesais „trakuma pieskāriens”, kā autori paši ar to iepazīstina.

  MicroFreak digitālais skaņas dzinējs apvieno digitālo un wavetable sintēzi ar fizisko modelēšanu un vada visu, izmantojot analogo filtru, kas var pat automātiski svārstīties. Gandrīz katram mūsdienu sintezatoram ir LFO, Arpeggiator un Step Sequencer, bet MicroFreak ir arī 5x7 Modulation Matrix ar 3 lietotāja piešķiramiem galamērķiem un Spice un Dice funkcija, lai randomizētu jūsu ieprogrammētās sekvences.

  Tomēr visvairāk uzkrītošā MicroFreak iezīme ir tastatūra. Šajā ierīcē nav mehānisko, kustīgo taustiņu. Tā vietā nošu ievadei ieviesta super izteiksmīga, skārienjutīga PCB pieskāriena tastatūra ar poli-pēcpieskārienu, un, saskaņā ar Arturia cilvēkiem, tas pat ļauj jums spēlēt ātrāk nekā ar parasto tastatūru.

  Read more »
 5. Jaunums: Native Instruments Kontrol M32, Komplete Audio 1/2, Traktor DJ 2 un Komplete Start

  Jaunums: Native Instruments Kontrol M32, Komplete Audio 1/2, Traktor DJ 2 un Komplete Start

  Native Instruments laiduši klajā virkni budžetam draudzīgu ierīču un produktu, lai pierādītu, ka nemaz nav grūti un dārgi sākt radīt mūziku.

  Komplete Kontrol M32 - tā ir kompakta, taču gandrīz trīs oktāvu izmēra MIDI tastatūra, kas sniedz jums praktisku kontroli pār virtuālajiem instrumentiem un DAW. Tā ir komplektā ar Ableton Live 10 Lite licenci un NI instrumentu un skaņu komplektu.

  Komplete Audio 1 un 2: audio interfeiss ir viens no pirmajiem un svarīgākajiem aprīkojuma elementiem, kas nepieciešams uzsākot mūzikas veidošanu ar datoru. NI piedāvā Audio 1 un 2 kā risinājumu tiem, kas vēlas iegūt augstas kvalitātes skaņu, bet nevēlas pārmaksāt par papildu iespējām, kas vēl nav nepieciešamas. Audio 1 ir viena XLR mikrofona ieeja ar 48 v fantoma jaudu līdzās ligzdas ieejai, bet Audio 2 ir divas kombinētas XLR ligzdu ieejas ar 48 v fantoma jaudu. Audio 1 un 2 ietver visu, kas nepieciešams, lai iegūtu labvēlīgu starta pozīciju - Ableton Live 10 Lite licence un NI instrum

  Read more »
 6. Jaunums: Arturia AudioFuse Studio un AudioFuse 8Pre

  Jaunums: Arturia AudioFuse Studio un AudioFuse 8Pre

  Arturia AudioFuse ģimene aug. Pirms dažiem gadiem, kad bija iznācis pirmais AudioFuse, šķita, ka šim audio interfeisam ir viss, ko jūs varētu vēlēties ... Viss, izņemot varbūt dažas papildus audio ieejas un izejas. Tāpēc šogad Arturia laiduši klajā ne vienu, bet divus lielākus interfeisus, lai aizpildītu šo plaisu.

  AudioFuse Studio - ir īsts producēšanas studijas centrs. Mazāk pārnēsājams nekā tā mazākais brālis, bet tam ir 4 kombinētās priekšējās XLR/jack ieejas mikrofoniem un instrumentiem, 4 līnijas ieejas - ierīces aizmugurē, kā arī phono ieeja vinila atskaņotājam, ADAT, S / PDIF un Word Clock savienojumi un iespēja savienot divus studijas monitoru pārus. Konstrukcijas dizainu nedaudz iedvesmojušas analogās konsoles un visi vadības elementi ir gudri novietoti ātrai un intuitīvai darbplūsmai.

  AudioFuse 8Pre ir divi-vienā ierīce, kas var darboties kā jūsu ikdienas audio interfeiss un nepieciešamības gadījumā kļūt par ADAT paplašinātāju ar 8 mikrofonu kanāliem. Šajā i

  Read more »
 7. Jaunums: Behringer VC340 vokoders

  Jaunums: Behringer VC340 vokoders

  Pēc pāris veiksmīgi izlaistām klasisko tastatūru kopijām, Behringer turpina to pašu ceļu. Šoreiz uzņēmuma fokusā ir ikoniskais 80 Roland VP-330 vokoders, jo gadu gaitā oriģinālā ierīce kļuvusi diezgan reta un dārga. Šķiet, ka tā ir izdevīgāka, bet tikpat laba alternatīva - Behringer Vocoder VC340.

  VC340 - tas ir analogais vokoders un sintezators, kas ģenerē cilvēka balss un stīgu skaņas. Mikrofona pieslēgšana, izmantojot XLR ieeju, ļauj modulēt savu balsi un izveidot labi zināmo retro sci-fi robota tembru. Lai panāktu autentisku skaņas kvalitāti, šajā tastatūrā tika izveidotas VP-330 oriģinālās analogās shēmas. 32 slēdži un slīdņi nodrošina pilnīgu kontroli pār visiem skaņas parametriem, USB un MIDI savienojumi ļauj viegli izmantot šo vokoderi ar jebkuru citu sintezatoru vai sekvencētāju.

  Read more »
 8. Jaunums: Teenage Engineering modulārie sintezatori

  Jaunums: Teenage Engineering modulārie sintezatori

  Nabagu modulārie - tā uzņēmums apraksta savu jauno produktu līniju. Tā sastāv no trim dažādām šasijām un 15 skaņas moduļiem.

  Vieslielākais no sērijas ir Pocket Operator Modular 400, kas vairs neielīdīs jūsu kabatā, taču tas ir pārsteidzošs analogais sintezators. Tas piedāvā trīs oscilatorus, troksni, izlases ģeneratoru, divus envelopes, dives VCA, filtru, mikšeri, skaļruni un 16 soļu sekvenceri. Līdztekus dzeltenajai šasijai jūs saņemat arī 15 kabeļus.

  Pocket Operator Modular 170 ir analogais monofoniskais sintezators ar integrētu sekvenceri: šasija, 9 dažādi moduļi un 8 kabeļi - ir komplektā par ļoti draudzīgu cenu.  Pocket Operator Modular 16 ir kontroles tastatūra ar programmējamu soļu sekvenceri. Jūs varat to izmantot, lai kontrolētu Modular 4

  Read more »
 9. Jaunums: Bitwig Studio 3

  Jaunums: Bitwig Studio 3

  Jaunākā, trešā Bitwig Studio versija atgādina mums par modulārā sintezatora darbplūsmu. Tā jau sākotnēji ir bijusi uzņēmuma vīzija - piedāvāt pilnvērtīgas modulārās skaņas dizaina iespējas digitālās mūzikas producēšanai. Tas nozīmē, ka, lietojot taustāmu modulāro sintezatoru, jūs strādājat ar kabeļiem, savukārt, Bitwig Studio 3 vidē iespējams modulēt visur, kā arī visu ievilkt jebkurā vietā.

  The Grid - atvērtā modulārā vide ir ievērojamākā Studio 3 jaunā iezīme. Tā sastāv no Poly, FX un Mono ierīcēm, tajā ir 120 + moduļu, kurus var savienot kopā kā sinezatoru, procesoru un efektiem, kas, savukārt, saistīti ar citiem Bitwig spraudņiem vai pārklājas. Grids ir spējīgs saņemt un nosūtīt CV signālu, ko var izmantot, lai kontrolētu aparatūras sinhronizāciju no sava datora un otrādi.

  Bitwig Studio 3 mūsu datori varēs saņemt 2019. gada otrajā ceturksnī, bet tajā pašā laikā beta versija darbojas ar programmatūru.

  Read more »
Lapa