Blog

 1. Jaunums: Steinberg Cubase 10

  Jaunums: Steinberg Cubase 10

  Ja 2018. gada sākumā Ableton nāca klajā ar Live 10, šī paša gada noslēgums mums atnesis Steinberg Cubase 10. Viena no stabilākajām un ilgtspējīgākajām DAW sērijām ieguvusi jaunu izskatu un virkni uzlabojumu.

  Pirmā lieta, kas iekrīt acīs, protams, ir GUI atjauninājums: tagad plakanāks, plānāks un atbalsta Retina un HiDPI ekrānus. Bet ir vēl citas lietas: jaudīgais pitch korekcijas rīks VariAudio 3; Audio Alignment funkcija, kas sniedz iespēju ļoti ātri nolīdzināt ierakstus; MixConsole snapshots; atjaunināta Groove Agent bungu mašīna; jauni efekti, skaņas un daudz jaunu mazu izmaiņu, kas uzlabo lietotāja darbplūsmu.

  Read more »
 2. Jaunums: Sequential Prophet XL hibrīda sintezators

  Jaunums: Sequential Prophet XL hibrīda sintezators

  Visi ir dzirdējuši par Deivu Smitu. Viens no MIDI tehnoloģiju un digitālās sintēzes pionieriem, kura vārds ir uz tādiem ikoniskiem mūzikas instrumentiem kā - Prophet, Tempest, Mopho, un tie ir tikai daži. Šogad Dave Smith Instruments, kas pārsaukti kā Sequential (Smita pirmais uzņēmums ir dibināts 1974 gadā), turpina strādāt ar vadošo produktu - Prophet sinterzatoru.
  Prophet XL – ir jaunais hibrīda sintezators, kas piedāvā sintezēšanu un semplus vienā ierīcē. 2 neatkarīgi skaņas dzinēji piedāvā šīs ierīces veidam neredzētas spējas. Viens dzinējs ir domāts digitālajai sintēzei un visi iepriekšējie Prophet modeļi, kas bija slavēti par: 2 augstas izšķirtspējas digitālajiem oscilatoriem, 4 sinhronizējamiem LFO, 4 loopable 5 pakāpju evelope ģeneratoriem un desmitiem citām skaņas formēšanas iespējām. Vēl viens skaņas dzinējs ir paredzēts samplētiem instrumentiem un ļauj atskaņot divus neatkarīgus, stereo, digitāli samplētus instrumentus vienā balsī, kamēr tiek atstrādāti sampli izman

  Read more »
 3. Jaunums: Traktor PRO 3

  Jaunums: Traktor PRO 3

  NI ir atgriezušies, un viņi ir BAD. Dīdžejiem nu vajadzētu būt laimīgākiem nekā jebkad agrāk - pēc tam, kad septembrī ieviesa vairākus jaunus DJ kontrollerus, Native Instruments atkal satricināja tirgu ar galveno Traktor DJ programmatūras atjauninājumu - Traktor Pro 3.

  4 klāju DJ programmatūrai veikts nopietns kosmētiskais sejas liftings. Atjauninātais lietotāja interfeiss joprojām ir pazīstams no iepriekšējās versijas, taču tagad tas ir gluds un asāks, lai iegūtu lielāku skaidrību, ja sajaucas sarežģītas vides. Bet ne viss ir virspusē un acīm redzams - ir ļoti daudz kas “zem pārsega”.
  Elastic 3 algoritms tika ieviests, lai nodrošinātu vienmērīgāku palēninājumu, un tika uzlabots master limiting, lai iegūtu precīzāku kontroli. Tagad vairāk nekā 40 vizuālie efekti papildināti ar 8 jaunu vienfrekvenču mikseri FX, kas ļauj izveidot sarežģītas pārejas un uzkrāt informāciju. Vēl viens skaļš paziņojums ir domāts, lai glaimotu visiem DVS mīļotājiem un švīkātājfaniem - Traktor Scrat

  Read more »
 4. SKATIETIES: Jauna dokumentālā filma par tehnoloģijām un DJ mākslu

  SKATIETIES: Jauna dokumentālā filma par tehnoloģijām un DJ mākslu

  DJ kultūra un mūzikas tehnoloģija iet roku rokās kopā jau no paša sākuma - no pirmā krosfeidera un plašu atksaņotāja līdz Rekordbox un Stemiem. Electronic Beats apkopo vairākus DJ un vodošās mūzikas tehnoloģiju uzņēmumu pārstāvjus lai runātu par tehnoloģiju un inovāciju ietekmi DJ pasaulē, priekšrocībām un izaicinājumiem, un ko gaidīt tuvākajā nākotnē.

  Read more »
 5. Jaunums: Roland VT-4 balss transformētājs

  Jaunums: Roland VT-4 balss transformētājs

  Iespējams, mūzikas producentiem un tehnologiem elektroniskās mūzikas vokālisti nav mīļākie un vienkāršākie partneri. Roland cenšas nogludināt šo plaisu, un ir radījis jaunu versiju savam balss transformētājam, Aira VT-3. Tas saucas VT-4.

  Roland VT-4 ir efektīvs procesors, kas spēj uzlabot vokālo sniegumu un pat radikāli pārveidot balss īpašības - viss ir atkarīgs no jums, ņemot vērā, ka vadības ierīces ir ārkārtīgi viegli lietojamas.
  Ierīce veidota vienkārši, respektējot vokālistus, kas dzied savā dabīgajā balsī - rokas vadība, nav nepieciešama sarežģīta iestatīšana, izmantojot datoru un spraudņus. 4 balsi mainošie efekti (Robots, Megaphone, Vocoder, Harmony), skaļuma maiņas pedālis (pitch shift), Auto-Pitch (automātiskai melodijas un balss korekcijas pakāpei) tiek vadītas ar 4 slīdņiem, nedaudzām pogām un dažiem slēdžiem.
  Pieejams arī Wet/Dry signāla balanss un pieejami 4 telpiskie efekti (REVERB, ECHO, TEMPO DELAY, DUB ECHO). Visi VT-4 efekti darbojas atsevišķi,

  Read more »
 6. Jaunums: Pioneer HDJ-X5BT austiņas

  Jaunums: Pioneer HDJ-X5BT austiņas

  Pioneer DJ tikko paziņoja par savām jaunajām daudzfunkcionālajām HDJ-X5BT bezvadu slēgtā tipa austiņām. Labi līdzsvarotas, ērtas valkāšanai, izturīgas un kompaktas HDJ-X5BT, un tas viss ar vienu trīs stundu uzlādi dod tev vairāk kā 20 stundu klausīšanās laiku, iebūvēto mikrafonu, kas dos iespēju atbildēt uz zvaniem, ja austiņas ir savienotas ar telefonu. Kā arī ir iespēja izvēlēties kādu no trijām pieejamajām krāsām lai lieliski saskaņotos ar Jūsu stilu. Diemžēl, HDJ-X5BT nav paredzētas bezvadu DJingam, dēļ Bluetooth latentuma. Tādēļ, tās nāk kopā ar 1.2m satītu vadu, kas automātiski izslēdz Bluetooth, kad tiek pievienots, un tas ļauj lietot tās arī kā DJ austiņas.

  Read more »
 7. Jaunums: Akai MPK Mini Play MIDI klaviatūra

  Jaunums: Akai MPK Mini Play MIDI klaviatūra

  Ir grūti būs vēsiem šajā rudenī, kad klaviatūru ražotāji laiž klajā jaunu produktu paziņojumus. Native Instruments un Novation jau ir atkājuši savus noslēpumus. Tagad priekš Akai ir laiks ienākt spēlē. Neilgu laiku atpakaļ uzņēmums bija piedāvājis savu FL Studio veltīto FIRE kontrolieri un tagad viņi atgriežas ar dažiem atjauninājumiem uz viņu pagājušo pāris gadu best sellera - MPK Mini MK2 klaviatūras.

  Vienumi, ko mobilo ierīču ražotāji bieži lieto ierīcēs, tagad var tikt uzlādēti ar akumulatoru, un tos sauks PK Mini Play. Uzlaboti ar mazu OLED ekrānu ērtākai pārlūkošanai, iebūvētu skaļruni un 128 ieprogrammētām skaņām, MPK Mini Play ir ne tikai miniatūrs USB MIDI kontrolinstruments, bet arī mazs, ļoti īpašs mūzikas instrumets, kam vienmēr atradīsies vieta jūsu somā.

  Read more »
 8. Jaunums: Inovatīva SL MK3 MIDI klaviatūra

  Jaunums: Inovatīva SL MK3 MIDI klaviatūra

  Kam līdzinās MIDI steroidālā klaviatūra? Pēc izskata gluži kā Novation SL MK3. Bet - Novation’s new SL MK3 ir vairāk kā daži ārējie gaismas efekti. Par cik SL MK3 spēj darboties savrup, tā vairs nav vienkārša teksta ievades klaviatūra. Tas ir mezgls, kas savieno un kontrolē visus uzstādījumus, vienalga, vai ir piesaistīts jūsu datoru centram vai datora cietajam diskam.

  Parastās USB un MIDI savienojamības opcijas šeit ir papildinātaas ar diviem CV izeju komplektiem. Tas ļauj kontrolēt moduļu iestatījumus, un iekšējais astoņu celiņu sekvenseris kopā ar arpedžiatoru ļauj vēl vienkāršāk sadarboties ar datoru. RGB paliktnis, pogas, slīdņi un slēdži nodrošina pilnīgu tālvadības pults vadību, savukārt krāsu LCD ekrāni un gaismas diodes nodrošina visus nepieciešamos vizuālos atspoguļojumus, kas ļauj vairāk koncentrēties uz skaņu, nevis uz datora ekrānu. Novation SL MK3 klaviatūras ir pilnībā savietojamas un integrētas ar visām galvenajām DAW, tās ir pieejamas galvenajās versijās ar 49

  Read more »
 9. Jaunums: Moog One sintezators

  Jaunums: Moog One sintezators

  Ir pienācis laiks visiem sintezatoru faniem atvērt šampanieša pudeli - vairāk kā pēc trīs gadu desmitiem Moog ir atgriezies ar jauno polifonisko sintezatoru Moog One. Pat paši Moog (un viņu nosaukums jau ir kļuvis par sinonīmu vārdam sintezators) to sauc par galīgo vienību ar vēl nebijušu spēju kontrolēt skaņas izteiksmi. Trīs VCO un divi analogie filtri, analogais trokšņu ģenerators, analogais mikseris, četri LFO arpedžiatori un daudz citi iestatījumi var tikt kontrolēti uzreiz no paneļa ar 73 regulatoriem, 144 pogām un LCD ekrānu, kas paredzēts digitālajiem efektiem, un tas viss ir slēgtā alumīnija korpusā.

  Īstenie anagolu piekritēji baudīs sintezatora One skaņu, savukārt tehniku mīļotājiem baudu nodrošinās digitālie efekti. Moog One ir pieejams ar 8 skaņu un 16 skaņu polifonijas konfigurācijā.

  Read more »
Lapa