Akai LPK25 MIDI Klaviatūra / Kontrolieris

  • Akai LPK25 MIDI Klaviatūra / Kontrolieris
  • Akai LPK25 MIDI Klaviatūra / Kontrolieris
  • Akai LPK25 MIDI Klaviatūra / Kontrolieris
  • Akai LPK25 MIDI Klaviatūra / Kontrolieris

Akai LPK25 MIDI Klaviatūra / Kontrolieris

49,00 €

2 p. ir noliktavā!Pasūtījumiem līdz 17:15 piegāde nākamajā darbadienā!

Video(-s)

Apraksts

Instrukcija
Atsauksmes
Pārskats
Melodic performance in the palm of your hand: the Akai LPK25 USB Laptop Performance keyboard is a USB-MIDI controller for musicians, producers, DJs and other music creators. It measures less than 13" across and weighs less than a pound to easily fit into a laptop case, backpack or messenger bag for extreme portability.

The Keyboard players who want to work with software on their computer will find that the LPK25 gives their laptop the keys they need to express themselves anywhere. The LPK25 is a scaled-down relative to the MPK series of keyboard performance controllers. The diminutive keyboard is made up of 25 miniature, velocity-sensitive keyboard keys with synth action. The LPK25 contains an arpeggiator, which steps through chords automatically, assisting musicians with creating quick melodic ideas. Sustain, octave up and down and tap tempo controls round out the LPK25's easy-to-learn layout. The LPK25 works plug and play with Mac and PC and requires no software driver installation or wall power for operation. It has four memory banks for programming and recalling settings appropriate to different software programs you use.
Specifikācija
Power USB
Outer Dimensions (cm) 33.9 x 9.7 x 3.3
Weight (kg) 0.4
Keys Mini
Ražotāja mājas lapa
Par Zīmolu
AkaiAutorizēts izplatītājs

Akai ienāca elektroniskās mūzikas industrijā 1984. gadā ar vienu vienīgu mērķi – nodrošināt māksliniekus ar tehnoloģijām, kas tiem ir nepieciešamas, lai parādītu savu talantu, kā arī izpētītu jaunas mūzikas iespējas. Kopš tā laika Akai produkti sniedz lielu atbalstu māksliniekiem gan studijā, gan uz skatuves. Digitālās tehnoloģijas nemitīgā attīstība un inovatīvā izsmalcinātība ir kļuvusi par mūsdienu mūzikas pamatelementu. Unikālie MPC sekvencēšanas sempleri ir uz visiem laikiem mainījuši veidu, kā tiek radīta elektroniskā mūzika. Akai ir vadošais mūzikas tehnoloģiju uzņēmums, kā arī viens no ietekmīgākajiem muzikālā aprīkojuma ražotājiem pēdējo 20 gadu laikā.

Vairāk no Akai zīmola

Jūs, iespējams, interesēs arī šādas preces